Thursday, 22 September 2011

za chwilę piątek! za moment 100! :)

kolejny dzień - z trzech bez Taty - za nami. sukcesy w szkole (punktualne przyjście do szkoły i żaglówka* za naukę) i poza nią (dwa strzelone gole podczas meczu drużyny piłkarskiej i nowe nuty poznane na lekcji pianina). i mile spędzone wspólne chwile przy odrabianiu lekcji. i pomysły na jesienne dekoracje do domu kiełkujące od kilku chwil w mej głowie** i szczypta inspiracji przed snem do obejrzenia TUTAJ. a jutro piątek, ostatni dzień rozłąki i dużo wyzwań i spotkań (między innymi warsztaty malarskie!) i weekend już tuż, tuż! i za chwilę poznam 100 obserwatora mojego bloga (ciekawe kto nim będzie???)!

* w szkole chłopców w klasach 0-3 zamiast ocen stawiane są znaczki. żaglówka, dzwon, pirat i kółko ratunkowe. przy czym żaglówka jest najlepsza a najgorszy jest oczywiście pirat!
** podpowiedzią niech będzie dzisiejsze zdjęcie!

5 comments:

Kemotka said...

Gratuluję żaglówki ;)))
Liczę, że pokażesz nam swoje jesienne dekoracje, a blog, który dziś polecasz znam i bardzo lubie ;)

enchocolatte said...

Kemotko, żaglówka i dwa gole to wszystko Bartosz, pianino - Bruno, a razem - nie spóźniliśmy się do szkoły :)Do jesiennych dekoracji potrzebujemy jeszcze trochę drobiazgów, ale obiecuję pokazać gdy będą gotowe!A blog mnie zachwycą swą urodą, mogę go przeglądać bez końca! Naoglądałam się i teraz nie mogę zasnąć a jutro 6.15 trzeba wstać!!!

margaretka3 said...

Chyba się załapałam na tego setnego:-)

enchocolatte said...

Margaretko3, wygląda na to, że tak... choć widzę że już jest i 101! Miło mi Cię uroczyście powitać na moim blogu! :)

margaretka3 said...

Dziękuję za kolejne miłe powitanie:-)