Thursday, 2 December 2010

gorący weekend na Żoliborzu / hot weekend on Żoliborz

najbliższy weekend 4-5 grudnia to będzie bardzo gorący weekend na Żoliborzu. mimo śnieżycy i tęgiego mrozu na dworze warto się wybrać tu do nas, czyli na Żoliborz. jak obiecują organizatorzy będzie to czas pełen wrażeń i prezentów gwiazdkowych. będą spotkania w ciekawych miejscach na mapie Żoliborza z ciekawymi ludźmi, czyli ŻOLIFEST!
po krótce zdradzę tylko kilka atrakcji: koncert jazzowy w Żywicielu przy Placu Inwalidów, świąteczny kiermasz ceramiczny w Ogrodzie Sztuk na Krasińskiego, recyclingowe warsztaty ozdób świątecznych dla dzieci w Tuzinie Twórców T12 na Tucholskiego, skandynawskie smaki i przysmaki i nie tylko w Butiku Imagine na Mickiewicza, kiermasz w COCOdeORO na Potockiej i dla najmłodszych dzień w straży pożarnej w SGSP na Słowackiego. cały program znajdziecie na stronie ŻoliFest.
do zobaczenia na Żoliborzu!

5 comments:

Ewa said...

Och, jaka piękna nazwa. Kojarzy mi się z francuskim joli ;) Szkoda, że tak daleko mam na warszawski Żoliborz. Skandynawskie smaki i przysmaki, kiermasze, warsztaty. Dobrze Wam.

enchocolatte said...

Bo na Żoli-borku pięknie i ciekawie jest o każdej porze roku. Ewo nic straconego przy pierwszej możliwej wizycie w wielkim mieście, koniecznie wpadnij tu do nas!

Delie said...

ŻoliFest-brzmi super:)

Mamsan said...

Zapowiada sie fajnie... szczegolnie te skandynawskie smaki, przysmaki... ciekawe coz to bedzie takiego... :-) M

Camillas Foto said...

A busy weekend with lots of fun, I hope you will enjoy it a lot!
Kram