Monday, 15 November 2010

zapowiedź / preview

długo mnie tu nie było, ale też wiele się działo... stąd w pogoni za czasem nie udało mi się na bieżąco relacjonować wszystkich zdarzeń. listopad, choć ledwie się zaczął, już minął półmetek a to za sprawą licznych jubileuszy, głównie urodzin i ważnych dat w naszym otoczeniu, z przewagą tych pierwszych...
dysk twardy aż puchnie od nowych, niepublikowanych zdjęć... szykują się nieuniknione zakupy, oczywiście pamięci zewnętrznej, inaczej nie pomieszczę moich foto wrażeń.
dziś zapowiedź serii fotograficznych wspomnień z bardzo magicznego spotkania, zresztą takich spotkań było kilka w mijającym czasie. między innymi wieczór konsultacji fotograficznych w ZPAF, gdzie miałam przyjemność gościć, ale o tym w oddzielnym poście.
tymczasem już teraz zapraszam na niezwykłe spotkanie, czyli urodziny A. i M.
c.d.n.

7 comments:

Hanna said...

Jak dobrze, że wróciłaś :) Brakowało Cię

enchocolatte said...

Hanno, ja też się cieszę. Ten blog to drugie moje życie, bez którego długo nie wytrzymuję.

Ewa said...

To zdjęcie wygląda jak prawdziwa stara piękna fotografia. Czekam niecierpliwie na ciąg dlaszy fotograficznych wrażeń. I na relacje z ciekawych spotkań w ciekawych miejscach z ciekawymi ludźmi.

enchocolatte said...

Ewo, dziękuję. Widziałam, że i Ty bywałaś tu i ówdzie, zwłaszcza wizyta w Światowym Centrum Bajki, była interesująca. Wiesz, że co roku organizują tam konkurs fotograficzny o tematyce dziecięcej!
Pozdrawiam!
E.

Cardoso said...

Tak, bardzo "vintagowa" uroda Jubilatki. Jak ze stareńkich kartek z bożonarodzeniowymi życzeniami.
Pozdrawiam, C.

magdalena (ellemo) said...

czekam z niecierpliwością na fotorelacje :)

enchocolatte said...

Cardoso, to akurat nie jubilatka, tylko mały elf, który mnie oczarował swoim tajemniczym spojrzeniem, śledziłam go z aparatem przez cały dzień.

Ellemo, zajrzyj do kolejnego posta.

:)
E.