Wednesday, 15 September 2010

wyszywanki / stitchingco robicie w wolnych chwilach? ja, jeśli nie szukam inspiracji to oddaję się kreacji. a jedno łączy się nierozerwalnie z drugim. otóż szukając inspiracji, twórczych inspiracji trafiłam kiedyś na tego bloga - zachwycające zdjęcia i piękne przedmioty, zresztą nazwa bloga mówi sama za siebie - all the beautiful things! długo przyglądałam się niezwykle precyzyjnej twórczości autorki bloga, aż wreszcie stwierdziłam, że pora spróbować swoich sił. z pomocą przyszła mama, która obdarowała mnie kuferkiem muliny i tkaniną... i się zaczęło. wyszywanie ulubionych polnych kwiatów, ziół i chwastów to moje nowe zajęcie... w wolnych chwilach.

6 comments:

Delie said...

Trafiłam na tego bloga dzięki Tobie:) Lubię te ich sesje. A rękodzieło wszelkie podziwiam.

Ewa said...

Masz zdecydowanie artystyczną duszę :) I talent niejeden. Czarodziejko. Ja w wolnych chwilach bym fotografowała ;) Gdybym takie chwile znalazła. Pojechałabym na długi spacer po kolicznych wioskach. Są piękne.

enchocolatte said...

Delie, ja podziwiałam i nie wytrzymałam. Zawsze mam ochotę spróbować czegoś nowego.

Ewo, dziękuję! Z pewnością znajdziesz takie chwile, więc czekam na fotorelacje z nowych okolic!

Pchełka said...

subtelne i piękne..Pozdrawiam.A.

Jolanna said...

WSPANIAŁE !!! Strasznie mi się podobają bo ja "chwaściara" jestem :))

Hanna said...

Pięknie zdjęcia. I dziękuję za namiary na bloga - jest rewelacyjny. Takie blogi jak Twój i ten przez Ciebie polecony są moimi małymi, prywatnymi generatorami energii. Jak już się na te piękne zdjęcia napatrzę, to od razu mam więcej ochoty do działania, a buzia się częściej śmieje :)